Dr Scott Szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem

Opinie (0)
Cena
10,80 zł
Ilość:
Producent HYDREX DIAGNOSTICS SP. Z O.O.SP.K.
Pojemność 1 sztuka
Dostępność
Produkt dostępny

Opis produktu

Kolorowa i migająca szczoteczka do zębów dla dzieci Dr Scott to doskonały sposób na wpajanie naszym pociechom już od najmłodszych lat niezwykle korzystnych nawyków systematycznego mycia zębów.

Szczoteczka Dr Scott wyposażona jest w przycisk i automatyczny minutnik, który po odliczeniu 60 sekund wyłącza mrugające światełka. Barwna szata graficzna szczoteczek dostępna w wielu różnych wariantach w połączeniu ze świetlnym spektaklem stanowią wspaniałą atrakcję dla malucha.

Mycie zębów z takim sprzętem to dla dzieciaków prawdziwa frajda. Co istotne, ergonomiczna konstrukcja szczoteczki pozwala na jej wygodne i bezproblemowe utrzymanie przez małe dłonie dziecka. Dodatkowo w celu zwiększenia dokładności czyszczenia przestrzeni między zębami w budowie główki szczoteczki zastosowano zaokrąglone włosie zrobione z wysokiej jakości włókien Tynex DuPont. 

Prezentowana szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem dedykowana jest dla maluchów powyżej 3 roku życia. Podczas mycia zębów przez dziecko konieczna jest obecność osoby dorosłej. 

Różne kolory: kolor wybierany losowo

Dr Scott Szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone