Pipi Nitolic Prevent Plus 75ml

Opinie (0)
Cena
14,50 zł
Ilość:
Producent ICB PHARMA SP. J.
Pojemność 75ml
Dostępność
Produkt dostępny

Opis produktu

W celu zwiększenia ochrony przed wszawicą wyrób należy stosować codziennie na skórę głowy i na włosy, a także do zabezpieczenia ubrań jako jeden z elementów działań profilaktycznych (zapobiegawczych): gdy w najbliższym otoczeniu (np. w szkole) rozpoznano wszawicę, gdy istnieje ryzyko ponownego zarażenia się wszawicą, w trakcie i po powrotach dzieci z kolonii, obozów i wycieczek.

Nie tłuści włosów i nie pozostawia plam,zawiera składniki pochodzenia naturalnego, do codziennego stosowania, gdy w najbliższym otoczeniu(np. w szkole) rozpoznano wszawicę, gdy istnieje ryzyko ponownego zarażenia się wszawicą, w trakcie pobytu i po powrocie dzieci z kolonii, obozów i wycieczek.


Działanie

Pipi® Nitolic® Prevent 150ml – spray do stosowania w celu ochrony przed zarażeniem wszawicą oraz przed jej rozprzestrzenianiem się. Pipi® Nitolic® Prevent Plus posiada fizyczny mechanizm działania. Tworzy na powierzchni włosa ochronny film, który uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i złożenie jaj. Mechanizm ten zapobiega zarażeniu wszawicą i zmniejsza (ogranicza) ryzyko nawrotów choroby. Działanie ochronne preparatu utrzymuje się do umycia włosów. - Formuła oparta na naturalnych składnikach roślinnych - Delikatny dla skóry głowy i włosów - Posiada świeży zapach cytryny i mięty - Do stosowania w codziennej profilaktyce Formuła preparatu oparta jest na naturalnych składnikach, dlatego jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera środków owadobójczych (pestycydów), które mogą być szkodliwe dla ludzi.

Stosowanie

Zaleca się stosowanie co najmniej 2 razy w tygodniu lub częściej; - gdy w najbliższym otoczeniu (np. w szkole) rozpoznano wszawicę - gdy istnieje ryzyko ponownego zarażenia się wszawicą - w trakcie i po powrotach dzieci z kolonii, obozów i wycieczek

Pipi Nitolic Prevent Plus 75ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone