Tymsal aerozol 30 ml

Opinie (0)
Cena
9,89 zł
Ilość:
Producent KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE S.A.
Pojemność 30g
Postać leku Płyn do stosowania w jamie ustnej.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Produkt dostępny

Składniki

Zawartość opakowania: butelka z pompką dozującą 30ml Skład jakościowy i ilościowy: 100ml produktu zawiera: Thymi extractum fluidum 1:3 (wyciąg tymiankowy płynny) - 67,9g, ekstrahent: mieszanina wodorotlenku amonowego (96 g/l), glicerolu (860 g/kg), etanolu (760 g/l) i wody (1:20:67, 8:111,2). Salviae tinctura 1:5 (nalewka z szałwii) - 29,1g Ekstrahent: etanol 70% Produkt zawiera 38-47 % (v/v) etanolu

Wskazania

Wskazania do stosowania: Preparat tradycyjnie stosowany w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła.

Dawkowanie

Dawkowanie i sposób podawania: Dawkowanie: Tradycyjnie stosuje się podany schemat stosowania u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia: rozpylać w jamie ustnej 2-krotnie, 3 razy dziennie. Dzieci poniżej 12 roku życia:Nie zaleca się stosowania. Czas stosowania: Nie stosować dłużej niż tydzień bez wskazań lekarskich. Po tygodniu, w przypadku utrzymania się dolegliwości należy zwrócić się o poradę do lekarza.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na tymianek lub szałwię. Działania niepożądane: Możliwe jest wystąpienie reakcji nadwrażliwości, objawiających się m.in. dusznością, pokrzywką i miejscowymi obrzękami.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Tymsal aerozol 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone