Verdin fix 40 saszetek

Opinie (0)
Cena
9,48 zł
Ilość:
Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O
Pojemność 40 saszetek
Postać leku miesz.zioł.
Dostępność
Produkt dostępny

Wskazania

Suplement diety Verdin fix jest propozycją dla osób, które nie wyobrażają sobie posiłku bez filiżanki gorącej herbaty. Produkt pod względem walorów smakowych nie ustępuje popularnym gatunkom herbaty.

Działanie

Zioła zawarte w preparacie kompleksowo wspomagają układ pokarmowy w procesie trawienia, wzajemnie się uzupełniając. Verdin fix wypijany do posiłku zwiększa przyjemność jedzenia, ponieważ cieszy smakiem i ogranicza nieprzyjemne następstwa obciążenia układu pokarmowego.

Zalecane Spożycie

Suplement diety Verdin fix powstał z myślą o osobach dorosłych. Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania. Można go przyjmować zarówno przed, w trakcie, jak i po jedzeniu. Zaleca się picie maksymalnie 4 filiżanek naparu dziennie. Verdin fix jest szczególnie polecany po obfitych, ciężkostrawnych posiłkach. W celu przygotowania napoju saszetkę Verdinu fix należy umieścić w filiżance i zalać 200 ml wrzącej wody. Tak przygotowany napar powinien się zaparzać pod przykryciem od 5 do 10 minut.

Dodatkowe

Środki ostrożności

Produkt nie powinien być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ze względu na zawartość lukrecji produkt nie powinien być spożywany w nadmiernych ilościach przez osoby cierpiące na nadciśnienie. Nie zaleca się również stosowania preparatu przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Suplement diety

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny i niewidoczny dla małych dzieci.

Verdin fix 40 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone