Rumianek fix 30 torebek

Opinie (0)
Cena
4,29 zł
Ilość:
Producent HERBAPOL-LUBLIN S.A.
Pojemność 30 saszetek
Postać leku zioła do zaparz.w saszet.
Dawka 1 saszetka zawiera 1,5g koszyczka rumianku
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Produkt dostępny

Wskazania

• w dolegliwościach pokarmowych tj. zaburzeniach trawienia, • w umiarkowanych kurczach w obrębie jamy brzusznej, • w uczuciu pełności lub wzdęciach, • w nadmiernym gromadzeniu się gazów. • w umiarkowanych stanach zapalnych oraz podrażnieniach skóry i błon śluzowych, w tym jamy ustnej i dziąseł, okolic odbytu oraz narządów płciowych.

Działanie

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania. Napar z koszyczka rumianku stosuje się tradycyjnie jako łagodny środek przeciwzapalny i przeciwskurczowy.

Dodatkowe

Ciąża

: Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących stosowania koszyczka rumianku w okresie ciąży lub karmienia piersią nie zaleca się przyjmowania produktu leczniczego.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Rumianek fix 30 torebek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone