Acidolac Baby krople 10 ml

Opinie (0)
Cena
24,90 zł
Ilość:
Producent ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Pojemność 10ml
Postać leku krop.doustne
Dostępność
Produkt dostępny

Składniki

olej kukurydziany, bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacilus rhamnosus GG.

Wskazania

Produkt przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w celu wspomagania flory bakteryjnej jelit, w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Działanie

Acidolac baby krople jest produktem w postaci zawiesiny doustnej. Zawiera szczep bakterii probiotycznych Lactobacilus rhamnosus GG o działaniu korzystnym dla zdrowia, zawarty w formie mikrokapsulek, otrzymywanych dzięki nowoczesnej technologii mikroenkapsulacji. Pozwala to na znaczące zwiększenie żywotności bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym. Lactobacillus rhamnosus GG wchodzący w sktad produktu Acidolac baby krople to jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii. Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Zalecane Spożycie

Produkt przeznaczony dla noworodków, niemowląt, dzieci. 5 kropli dziennie.

Suplement diety

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny i niewidoczny dla małych dzieci.

Acidolac Baby krople 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2018 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone