Rzuć palenie

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Nicorette Classic Gum 2 mg 105 sztuk data ważności 31.08.2019

Guma NICORETTE® jest lekiem ułatwiającym palaczom uwolnienie się od nałogu. 
Gumy NICORETTE®, pozwalają palaczowi, (który próbuje rzucić palenie) zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego. Działają poprzez dostarczenie farmakologicznej nikotyny do organizmu, w dawce mniejszej niż w papierosie, ale wystarczającej, aby zredukować chęć sięgnięcia po papierosa. 
Guma NICORETTE® pozwala aktywnie kontrolować, ile i kiedy używamy nikotyny. Można ją żuć zawsze, gdy poczuje się chęć sięgnięcia po papierosa. Jest ona dostępna w dwóch różnych dawkach: 
Guma NICORETTE® 4mg (o mocniejszym działaniu). Jest odpowiednia dla tych osób, które palą więcej niż 20 papierosów dziennie. 
Guma NICORETTE® 2mg (o lżejszym działaniu). Jest odpowiednia dla tych osób, które palą 20 papierosów dziennie lub mniej. 
Ważne jest, aby wybrać właściwą gumę NICORETTE® dostosowaną do ilości wypalanych papierosów. 
Guma NICORETTE®, jest dostępna w Polsce w 4 wariantach: Icy White, Freshfruit, Freshmint i Classic. 

Nicorette Freshmint guma 2 mg 105 sztuk

Przygotowanie i stosowanie
Droga podania: doustnie. Należy przyjąć jedną kostkę gumy, kiedy poczuje się chęć zapalenia papierosa. Technika żucia: 1. Gumę należy żuć wolno do momentu poczucia smaku. 2. Następnie przerwać żucie i zatrzymać gumę między dziąsłem a policzkiem. 3. Należy zacząć żuć ponownie, gdy smak zaniknie. 4. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut. Tyle czasu potrzeba, żeby wydzieliła się cała nikotyna zawarta w gumie. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny stosować leczniczą gumę do żucia Nicorette FreshMint Gum tylko po konsultacji z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu ważności.
Opis produktu
Lecznicza guma do żucia Nicorette FreshMint Gum wskazana jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Lecznicza guma do żucia Nicorette FreshMint Gum ułatwia rzucenie palenia osobom zdecydowanym na wyjście z nałogu, pomaga osobom palącym w czasowym powstrzymaniu się od palenia, ułatwia ograniczenie palenia osobom nie chcącym lub nie będącym w stanie rzucić nałogu.© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone