Dla dorosłych

SORTUJ WEDŁUG

CENA

BEeHEALTHY Tran z rekina 500 mg 60 kapsułek

Olej z wątroby rekina od lat jest ceniony za swoje właściwości i stosowany jako uzupełnienie zróżnicowanej diety w okresie wzmożonej zachorowalności.

Biovital Complex 30 kapsułek

 Biovital Complex to optymalnie opracowany zestaw witamin i minerałów z kwasami omega 3, który: DOTLENI, ODŻYWI i WSPOMOŻE prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Kapsułka Biovital Complex to zestaw biologicznie aktywnych składników odżywczych przeznaczonych dla osób po 40 roku życia, które czują się przemęczone i przepracowane, a chcą żyć pełnią życia, ciesząc się zdrowiem, energią i dobrą kondycję organizmu na długo.

Biovital Complex jest w wygodnej do połknięcia formie kapsułek z płynem w środku, który umożliwia dobre przyswajanie składników odżywczych przez organizm.

Centrum ONA 50+ 30 tabletek

Suplement diety z witaminami, minerałami i luteiną dla osób 50+. Centrum oferuje kompletny zestaw witamin i ważnych minerałów oraz niezbędne mikroelementy.

Multivitaminum Hec 50 tabletek


witamina C (kwas L-askorbinowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), kwas pantotenowy (D-pantoteinian wapnia), witamina B2 (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 tiamina (monoazotan tiaminy), Witamina A (octan retinylu), foliany (kwas pteroilomonoglutaminowy), biotyna (D- biotyna), witamina D3 (cholekalcyferol)

Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana

Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu

NeoMag Skurcz Mus 20 tabletek musujących

Składniki suplementu diety NeoMag skurcz mus pomagają:

-w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni

-w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i kwasowo - zasadowej

-w prawidłowej syntezie białka

-w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

Magnez oraz potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej oraz pomaga w prawidłowej syntezie białka.

Pharmasis Vitaminum C + Propolis +Echinacea 20 tabletek musujących

Produkt zawiera wysoką zawartość witaminy C w zalecanej dziennej porcji. Dodatkowo skład produktu został uzupełniony o ekstrakt z jeżówki purpurowej i propolisu.
Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz układu nerwowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Pharmasis Witaminy i Minerały 20 tabletek musujących

Witaminy i minerały Pharmasis to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowym. To kompletny zestaw wszystkich potrzebnych witamin i minerałów. Składniki preparatu dodają energii na cały dzień i zmniejszają zmęczenie. Wspomagają sprawność fizyczną i umysłową oraz naturalne siły obronne organizmu. Zalecany przy zmęczeniu i osłabieniu organizmu, w okresie większej podatności na stres.

Plusssz Kobieta + Multiwitamina 24 tabletki musujące

Plusssz Kobieta został opracowany z myślą o szczególnych potrzebach kobiet, które wymagają specjalnego traktowania ze względu na ich specyficzne potrzeby. Plusssz Kobieta to kompleksowy preparat, zawierający zestaw 10 witamin w ilości 100% zalecanego dziennego spożycia w jednej tabletce, wzbogacony koenzymem Q10 i ekstraktami z czarnego pieprzu oraz guggul.


Plusssz Kobieta KAPS 30 kapsułek

Nowa, specjalistyczna linia preparatów wielowitaminowych, to kompleks witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych zamknięty w kapsułkach do połykania.Plusssz Kobieta KAPS to kompleksowy preparat, zawierający zestaw 11 witamin w ilości 100% zalecanego dziennego spożycia w jednej kapsułce, wzbogacony 6 minerałami oraz ekstraktami roślinnymi z czarnego pieprzu oraz guggul. Został opracowany z myślą o kobietach, które wymagają specjalnego traktowania ze względu na ich specyficzne potrzeby. W celu uzupełnienia ich normalnej diety stworzyliśmy kompleksowy zestaw witamin i minerałów o składzie dopasowanym do indywidualnych
potrzeb KOBIET.

Plusssz Mężczyzna KAPS 30 kapsułek

Nowa, specjalistyczna linia preparatów wielowitaminowych, to kompleks witamin, minerałów i ekstraktu roślinnego zamknięty w kapsułkach do połykania.Plusssz Mężczyzna KAPS to kompleksowy preparat, zawierający zestaw 11 witamin w ilości 100% zalecanego dziennego spożycia w jednej kapsułce, wzbogacony 6 minerałami ekstraktem z żeń-szenia koreańskiego.Został opracowany z myślą o MĘŻCZYZNACH w celu uzupełnienia ich normalnej diety w witaminy i składniki mineralne, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu męskiego organizmu.SP

© 2019 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone