Skóra, Włosy, Paznkocie

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Ducray Anacaps Progressiv 3 x 30 kapsułek

Ducray Anacaps Progressiv to suplement diety przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Produkt przeznaczony do regularnego stosowania, dla osób dorosłych.

Kerabione Booster 30 kapsułek

Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do tego, by cieszyć się gęstymi, mocnymi i zdrowymi włosami. To właśnie dlatego starannie dobieramy szampon, stosujemy odżywki, płukanki oraz maski i poddajemy się zabiegom regeneracyjnym, które mają przyspieszyć wzrost włosów. Niestety, bardzo często działanie od zewnątrz okazuje się być niewystarczające. Warto wówczas sięgnąć po wartościowe suplementy diety, takie jak Kerabione Booster. Jest to preparat o kompleksowym składzie, który nie tylko przyczynia do prawidłowego wzrostu włosów, ale również normalizuje metabolizm i funkcjonowanie układu hormonalnego, których nierównowaga również bywa przyczyną wypadania włosów. Formuła suplementu Kerabione Booster została starannie opracowana z myślą o wszystkich, którzy poszukują skutecznej metody na stymulację prawidłowego porostu włosów. Kerabione Booster dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 kapsułek. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji.

Naturell Silica 100 tabletek

Zdrowa skóra, mocne włosy i paznokcie są naturalną ozdobą naszego organizmu. Wygląd włosów, skóry i paznokci jest odzwierciedleniem stanu organizmu. Aby odpowiednio zadbać o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci należy zacząć od środka, czyli od dostarczenia odpowiednich witamin, minerałów i aminokwasów. Preparat Naturell Silica zawiera kompozycję witamin, składników mineralnych, aminokwasów i wyciągów z ziół, które dbają o odpowiedni wygląd włosów, skóry i paznokci. Skrzyp polny, biotyna i cynk pomagają zachować zdrową skórę i włosy. Skrzyp polny, selen i cynk pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Pokrzywa 30 tabletek
Opis produktu
Wyciąg z ziela pokrzywy wzmacnia paznokcie, włosy i kości. Korzystnie wpływa na siły witalne oraz wspiera układ odpornościowy. Wyciąg z pokrzywy zwiększa mobilność i elastyczność stawów. Wspomaga krążenie żylne, może zmniejszyć uczucie zmęczenia oraz uczucie ciężkich nóg.


Skrzypovita 1 x dziennie 42 tabletki

Formuła PRO-HAIR zawiera naturalne wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy - zioła, które od wieków stosowane są w tradycyjnej pielęgnacji włosów oraz skóry. Wzbogacona jest w biotynę, zwaną „witaminą piękności”, która wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry oraz pobudzenie wzrostu włosów. 


© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone