Artykuły higieniczne i opatrunkowe

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Compeed Extreme plastry na pęcherze medium 5 sztuk

Przygotowanie i stosowanie
Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Unikaj dotykania warstwy samoprzylepnej. Pozostaw na pęcherzu, aż do momentu kiedy plaster zacznie się odklejać. Może pozostawać na miejscu nawet do kilku dni. Osoby chore na cukrzycę powinny zasięgnąć porady lekarza przed użyciem. Pełna informacja o sposobie użycia i ostrzeżeniach znajduje się w środku na dołączonej karcie.

Opis produktu
Hydrokoloid Compeed to aktywny żel zawierający cząsteczki absorbujące wilgoć. Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymać naturalną wilgotność skóry aby: - Przynosić natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym przez pęcherze. - Chronić przed otarciami, kiedy najbardziej tego potrzebujesz dzięki zastosowaniu osłonki o strukturze plastra miodu. Ochrania o 20%* lepiej niż Compeed Plaster na pęcherze średni. - Zapewniać szybkie gojenie się ran Pozostaje na miejscu przez kilka dni. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić. *Ochrony więcej w porównaniu z Compeed Plaster na pęcherze średni


Cechy
 • dodatkowa ochrona przeciwko otarciom
 • natychmiastowo uśmierza ból spowodowany przez pęcherze
 • pozostaje na miejscu
Compeed Plastry na halluksy 5 sztuk
Przygotowanie i stosowanie
Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Nie dotykaj warstwy samoprzylepnej plastra. Pozostaw plaster na halluksie, aż do momentu kiedy sam zacznie się odklejać. Może pozostawać na miejscu nawet do kilku dni. Osoby chore na cukrzycę powinny zasięgnąć porady lekarza przed użyciem. Pełna instrukcja sposobu użycia i ostrzeżenia znajdują się w środku.

Opis produktu
Technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie. Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby: - Uśmierzać natychmiastowo ból i ucisk. - Ochraniać halluksy przed kolejnymi otarciami. - Zabezpieczać pęcherze oraz stwardniałą skórę. Pozostaje na miejscu przez kilka dni. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.


Cechy
 • średnie
 • natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu
 • pozostaje na miejscu
Compeed Plastry na odciski między palcami stóp 6 sztuk


Przygotowanie i stosowanie
Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Nie dotykaj warstwy samoprzylepnej plastra. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu kiedy sam zacznie się odklejać. Maksymalnie po 48 godzinach zdejmij plaster. Nie używaj jeżeli jesteś osobą chorą na cukrzycę lub cierpisz z powodu złego krążenia krwi. Pełna instrukcja sposobu użycia i ostrzeżenia znajdują się w środku.

Opis produktu
Technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie. W połączeniu z kwasem salicylowym, plaster pomaga usuwać odciski. Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby: - Ochraniać przed otarciami oraz uciskiem. - Przynosić natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym przez odciski. - Przy pomocy kwasu salicylowego nawilżać i zmiękczać odcisk pomagając go usunąć. Pozostaje na miejscu średnio przez 24 godziny. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.


Cechy
 • aktywny
 • przyspieszają usuwanie odcisku
 • + kwas salicylowy
 • pozostaje na miejscu

Składniki
 • 4,4 mg kwasu salicylowego
 • film poliuretanowy
 • guma celulozowa
 • kopolimer styren-izopren
 • żywica węglowodorowa
 • adypinian diokktylu
 • dwutlenek tytanu
 • uwodniona kalafonia
Compeed Plastry na odciski na palcach stóp 10 sztuk

Technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie. Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby:

- Ochraniać przed otarciami oraz uciskiem.

- Przynosić natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym przez odciski.

- Nawilżać i zmiękczać odcisk, pomagając go usunąć.

Pozostaje na miejscu przez 24 godziny. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.


Compeed Plastry na zrogowacenia 6 sztuk
Technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie. Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby: - Ochraniać przed otarciami oraz uciskiem. - Przynosić natychmiastową ulgę w bólu. - Nawilżać i zmiękczać zrogowacenie, pomagając je usunąć. Pozostaje na miejscu średnio przez 24 godziny. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.


Gaza niejałowa APTEO CARE 0,5m2 1 sztuka

Gaza po wyjałowieniu przeznaczona jest do bezpośredniego opatrywania zranionej skóry, jako bariera mechaniczna, do ucisku lub absorpcji wysięków. Wyłącznie do użytku jednorazowego.

Kompresy jałowe APTEO CARE 7x7cm 3 sztuki

Kompresy przeznaczone są do bezpośredniego opatrywania zranionej skóry, jako bariera mechaniczna, do ucisku lub absorpcji wysięków, a także jako wyrób chirurgiczny inwazyjny do krótkotrwałego użytku.

Kompresy jałowe TZMO 9x9cm 3 sztuki

STOSOWANE DO OPATRYWANIA WSZELKIEGO RODZAJU RAN
* jałowość gwarantuje bezpieczeństwo stosowania wyrobu
* brzegi składane do wewnątrz wykluczają ryzyko wysnucia luźnej nitki
* bielona metodą bezchlorową gwarantująca wysoki poziom czystości chemicznej
* wyrób jednorazowego użytku
* Pakowane w torebkę papierowo-foliową + każdy kompres jest indywidualnie pakowany

Maseczki medyczne chirurgiczne 3-warstwowe Higienax - 50 szt.

Maseczki chirurgiczne są wykonane z trzech warstw włókniny niepylącej i hipoalergicznej co sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Charakteryzują się wysoką skutecznością filtracji bakteryjnej na poziomie większym lub równym 98%, zgodnie z normą PN-EN 14683:2019. Wyposażone zostały we wkładkę modelującą na nos, dzięki czemu maska będzie lepiej przylegać do twarzy. Zamknięte w praktycznym pudełku z górnym otwarciem, co pozwala na wygodne przechowywanie i higieniczne dozowanie.

Wyrób medyczny.


© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone