Ból i gorączka

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Apap 12 tabletek
Opis produktu
Paracetamolum 500 mg, tabletki powlekane - bóle głowy - nerwobóle - bóle mięśni - bóle zębów - bóle mięśni - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - bóle migrenowe - bóle gardła - gorączka w przeziębieniu i grypie Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko przedawkowania należy upewnić się, że inne przyjmowane leki nie zawierają paracetamolu. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby
Coldrex MaxGrip 10 saszetek o smaku cytrynowym

Przygotowanie i stosowanie
Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Jedną saszetkę leku Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować dawki leku częściej niż co 4 godziny ani nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W przypadku przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarzem nawet, jeżeli nie wystąpiły żadne działania niepożądane, ponieważ może dojść do uszkodzenia wątroby. Sposób użycia: Wsypać zawartość saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Zawiera dużą dawkę paracetamolu Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol ani innych leków zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Cechy
  • obniża gorączkę
  • zmniejsza ból głowy i gardła
  • udrożnia nos i zatoki
  • zawiera witaminę C
© 2018 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone