Ból

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Apap 12 tabletek
Opis produktu
Paracetamolum 500 mg, tabletki powlekane - bóle głowy - nerwobóle - bóle mięśni - bóle zębów - bóle mięśni - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - bóle migrenowe - bóle gardła - gorączka w przeziębieniu i grypie Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko przedawkowania należy upewnić się, że inne przyjmowane leki nie zawierają paracetamolu. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby
Apap Thermal Plaster rozgrzewający 1 sztuka


Przygotowanie i stosowanie
Sposób stosowania: Otworzyć saszetkę, przerywając ją wzdłuż linii nacięcia (nie przecinać). Usunąć folię zabezpieczającą z tylnej części plastra rozgrzewającego i przykleić na suchą i czystą skórę w bolącym miejscu. Plaster rozgrzewający nagrzewa się stopniowo, osiągając maksymalną temperaturę po około 30 minutach. Plaster rozgrzewający aktywuje się przez kontakt z powietrzem - dopóki nie jesteś przygotowany na zastosowanie plastra, nie otwieraj saszetki.


Opis produktu
Wskazania: W skuteczny i naturalny sposób rozluźnia głębokie partie mięśni, przynosząc rozgrzewającą ulgę w bólach pleców, mięśni i stawów. Działanie: Efekt rozgrzewający trwa do 8 godzin. Plaster jednorazowy wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nakładać bezpośrednio na skórę. Wskazany u: Osób dorosłych i dzieci powyżej 13 roku życia. Skład: Sproszkowane żelazo, węgiel aktywny, woda i inne.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: NIEPRAWIDŁOWE STOSOWANIE PLASTRÓW MOŻE DOPROWADZIĆ DO POPARZENIA NAWET W NISKIEJ TEMPERATURZE. Należy przestrzegać instrukcji i często obserwować działanie plastra. ABY ZAPOBIEC RYZYKU OPARZEŃ: Należy umożliwić przepływ powietrza nad plastrem rozgrzewającym i nie uciskać, na przykład kładąc się lub siadając na plastrze lub nakładając przylegające ubrania na plaster rozgrzewający. Jeśli plaster rozgrzewający stanie się nieprzyjemnie gorący lub pojawi się wysypka, należy natychmiast przerwać jego stosowanie. Należy przerwać stosowanie plastrów i poradzić się lekarza, jeśli po 7 dniach ból nasili się lub nie zmieni, gdyż może to być objawem poważniejszej choroby. Plaster rozgrzewający należy stosować pod uważnym nadzorem w przypadku stosowania przez osoby, które nie są w stanie same usunąć plastra, takich jak osoby w podeszłym wieku lub osoby niepełnosprawne. Przed zastosowaniem produktu należy poradzić się lekarza lub farmaceuty w następujących przypadkach: zaburzenia krążenia lub choroba serca, cukrzyca, uszkodzenie nerwów lub zaburzenie czucia, choroby skóry, reumatoidalne zapalenie stawów, ciąża. NIE NALEŻY: Stosować plastra rozgrzewającego u dzieci do 12 roku życia. Stosować plastra rozgrzewającego w czasie snu. Stosować przez okres dłuższy niż 8 godzin w ciągu 24 godzin. Stosować plastra rozgrzewającego w okolicy, w której występuje zaczerwienienie lub stan zapalny, oraz na uszkodzoną/zasinioną lub podrażnioną skórę. Stosować na obszary ciała pozbawione odczuwania gorąca. Stosować plastra rozgrzewającego wraz z innymi kremami, środkami do nacierania lub płynami do stosowania na skórę oraz z innymi źródłami ciepła lub w ich pobliżu. Stosować u osób obłożnie chorych lub u których występuje skłonność do powstawania owrzodzeń skóry. Spalać plastra rozgrzewającego. Zgniatać plastra rozgrzewającego - w ciągu kilku minut dochodzi do uwolnienia ciepła. Przecinać lub przerywać plastra rozgrzewającego. Wkładać do kuchenki mikrofalowej lub próbować ponownie nagrzać plaster rozgrzewający. Moczyć plastra rozgrzewającego w wodzie lub innych płynach. UWAGA: Plaster służy do jednorazowego użytku. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Po usunięciu plastra może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Jeśli po kilku godzinach zaczerwienienie skóry nadal utrzymuje się, należy zaprzestać stosowania plastrów rozgrzewających, dopóki zaczerwienienie całkowicie nie ustąpi. Składniki plastra rozgrzewającego mogą być szkodliwe, jeśli zostaną połknięte lub zetkną się bezpośrednio ze skórą lub oczami. W przypadku połknięcia należy przepłukać usta wodą. Jeśli dojdzie do kontaktu ze skórą lub oczami, należy natychmiast opłukać te okolice wodą. W obu przypadkach należy poradzić się lekarza. USUWANIE ODPADÓW: Usuwać do domowych pojemników na odpady.

© 2018 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone