Actiferol Fe 7 mg 30 saszetek

Opinie (0)
Cena
15,29 zł
Producent SEQUOIA SP. Z O.O.
Pojemność 30 saszetek
Postać leku -
Dawka 7mg bioprzyswajalnego żelaza.
Dostępność
Brak produktu

Wskazania

Profilaktyka niedoboru żelaza, niedobór żelaza, anemia.

Działanie

Actiferol Fe jest doustnym preparatem żelaza stosowanym w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza oraz w stanach niedoboru żelaza i anemii.

• Żelazo jest pierwiastkiem ważnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wchodzi w skład hemoglobiny krwi, l uczestniczy w procesach wzrostowych, odpornościowych oraz kształtowaniu pamięci i funkcji poznawczych u dzieci. Niedobory żelaza są częstym problemem zdrowotnym niemowląt i dzieci w okresie intensywnego wzrostu oraz kobiet w ciąży. Skuteczność działania: Dzięki procesom mikronizacji i emulgacji, przyswajalność żelaza Actiferol Fe" jest dwukrotnie wyższa i niezależna od pożywienia. Wpływa to na skuteczną normalizację poziomu hemoglobiny.

Stosowanie

Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości ciepłego płynu.

Dodatkowe

Uwagi

: Actiferol Fe to skuteczny i wyjątkowo delikatny preparat, opracowany specjalnie dla wrażliwych grup pacjentów, takich jak: niemowlęta od pierwszych dni życia, dzieci i kobiety w ciąży. Actiferol Fe® zawiera unikalną, opatentowaną formę żelaza, której stosowanie daje pacjentom wiele korzyści: Brak skutków ubocznych Żelazo Actiferol Fe" jest delikatne dla przewodu pokarmowego. Nie powoduje, często występujących przy suplementacji, skutków ubocznych, takich jak: biegunka, zaparcia, wymioty, nudności. Brak metalicznego smaku. Nie powoduje ciemnego zabarwienia zębów Nie potęguje mdłości ciążowych.

Actiferol Fe 7 mg 30 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2019 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone