Afronis płyn 100 g

Opinie (0)
Cena
14,20 zł
Ilość:
Producent ELANDA ZAKŁAD PRODU. ŚRODKÓW FARMA.B.KOZUB, A.ORŁOWSKI S.J.
Pojemność 100g
Postać leku płyn do stos.na skórę
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Produkt dostępny

Składniki

Substancje czynne 100g płynu do stosowania na skórę zawiera: - lewomentol (Levomentholum) 0,2g - rezorcyna (Resorcinolum) 2 g - kwas borowy (Acidum boricum) 3 g - tymol (Thymolum) 0,05 g Substancja pomocnicza Etanol 70o (etanol 96% + woda oczyszczona)

Wskazania

- trądzik pospolity

Działanie

Afronis to lek złożony w postaci płynu, wydawany bez recepty, do stosowania zewnętrznego na skórę. Działa przeciwbakteryjnie, słabo znieczulająco i przeciwświądowo.

Dawkowanie

Po dokładnym umyciu i wysuszeniu skóry twarzy ręcznikiem, odczekać kilkanaście minut dla uniknięcia efektu drażniącego. Następnie zwilżyć tamponik płynem i przemywać wyłącznie miejsca chorobowo zmienione. Preparat stosować 1-2 razy na dobę w zależności od nasilenia objawów chorobowych. W przypadku wystąpienia objawów nadmiernego wysuszenia i złuszczenia się skóry należy zmniejszyć częstość stosowania preparatu.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Afronis płyn 100 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone