Alugastrin 40 tabletek

Opinie (0)
Cena
11,50 zł
Producent BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 40 tabletek
Postać leku tabl.do rozgr.i żucia
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Brak produktu

Składniki

Alugastrin® tabletki – jedna tabletka zawiera węglan dihydroksyglinowo-sodowy - 340 mg.

Wskazania

- nadkwaśność soku żołądkowego, - uszkodzenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołane przez czynniki wrzodotwórcze (np. niesteroidowe luki przeciwzapalne - leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, często stosowane na przeziębienie), - choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.

Działanie

Alugastrin® jest lekiem zobojętniającym nadmiar kwasu solnego w soku żołądkowym. Nie powoduje nadmiernej alkalizacji soku żołądkowego i wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu solnego. Działa osłaniająco na błonę śluzową przełyku, żołądka i dwunastnicy. Łagodzi dolegliwości bólowe w nadkwasocie.

Dawkowanie

Sposób stosowania: Alugastrin® tabletki: Dorośli i dzieci powyżej 6 lat: rozgryźć lub żuć 1-2 tabletki w godzinę po posiłkach i przed snem lub w razie wystąpienia dolegliwości.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Alugastrin 40 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone