Esoxx One 14 saszetek

Opinie (0)
Cena
38,90 zł
Ilość:
Producent ALFA WASSERMANN POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 14 saszetek
Postać leku saszet.
Dostępność
Produkt dostępny

Składniki

kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, hydroksypropyloceluloza, poliwinylopirolidon, ksylitol C, benzoesan sodu, sorbinian potasu, aromaty, woda demineralizowana, poloxamer 407.

Wskazania

ESOXX® ONE to wyrób medyczny o działaniu miejscowo-osłaniającym, który pozwala na szybkie złagodzenie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, takich jak zgaga, ból w nadbrzuszu, kwaśne odbijanie, kaszel, podrażnienie, dysfonia (chrypka). Choroba refluksowa przełyku, nazywana jest również GERD (w języku angielskim GERD oznacza Gastro-Esophageal Reflux Disease). Charakteryzuje się objawami takimi jak zgaga, zarzucanie kwaśnej treści żołądka do przełyku, kaszel, dysfonia, które mogą mniej lub bardziej przyczyniać się do powstania zmian zapalnych i nadżerek śluzówki przełyku.

Działanie

ESOXX® ONE to połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, które ze względu na swój oryginalny i innowacyjny mechanizm działania chronią błonę śluzową przełyku. ESOXX® ONE zawiera także poloxamer 407- składnik o wysokiej zdolności przylegania do błony śluzowej przełyku. Dzięki niemu składniki czynne- kwas hialuronowy i siarczan chondroityny dłużej powlekają śluzówkę, chroniąc ją przed drażniącym działaniem treści żołądkowej. Kwas hialuronowy i siarczan chondroityny ma również działanie wspomagające w procesie gojenia błony śluzowej przełyku.

Stosowanie

1 saszeteka (pojedyncza saszetka) 10 ml po głównych posiłkach i/lub przed snem. Przy nasilonych objawach nocnych zaleca się przyjmowanie 2 saszetek przed snem. Końcówkę saszetki należy odciąć nożyczkami lub oderwać w miejscu zaznaczonym przerywaną linią.

Przeciwwskazania

Brak jest szczególnych przeciwwskazań, z wyjątkiem przypadków nadwrażliwości na jeden ze składników. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości na którykolwiek ze składników należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem.

Dodatkowe

Ciąża

: Pomimo, że nie są znane działania niepożądane, nie zaleca się stosowania ESOXX® ONE w okresie ciąży lub w pierwszych miesiącach karmienia.

Esoxx One 14 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone