GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml

Opinie (0)
Cena
10,59 zł
Producent TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A.
Pojemność 25 ml
Postać leku -
Dostępność
Brak produktu

Składniki

Złoto cząsteczkowe, wyciąg z mangostanu właściwego (Garcinia mangostana), wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita), wyciąg z limety kwaśnej (Citrus aurantifolia), mineralne sole potasu, wapnia, magnezu i sodu, gliceryna, srebro cząsteczkowe, woda oczyszczona.


Wskazania

Wyrób medyczny GOLDisept wspomaga leczenie, łagodzi objawy oraz przebieg przewlekłych, nietypowych i nieswoistych zapaleń gardła i jamy ustnej. Skuteczny w przeważającej większości stanów zapalnych, niezależnie od przyczyny ich powstawania.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci poniżej 12 r.ż. W przypadku przyjmowania innych preparatów na bazie złota i srebra, skonsultować dawkę z lekarzem lub przerwać stosowanie na czas trwania towarzyszącej kuracji.


Dodatkowe

Preparat może być stosowany w chorobie wrzodowej, cukrzycy, oraz u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Preparat nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych. Nie zawiera cukru, substancji słodzących, alkoholu, barwników. GOLDisept może być stosowany przez wiele miesięcy.


GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2021 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone