Insulan 60 tabletek

Opinie (0)
Cena
22,90 zł
Producent NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.
Pojemność 60 tabletek
Postać leku tabl.powl.
Dostępność
Brak produktu

Działanie

Zawarte w preparacie substancje czynne w sposób wielokierunkowy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu w zakresie utrzymania prawidłowego poziomu glukozy. Ekstrakt z liści gurmaru wspomaga uzyskanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Ponadto powoduje zmniejszenie ochoty na słodycze. Ekstrakt z liści morwy białej wpływa na prawidłowy metabolizm węglowodanów w tym glukozy. Chrom wspomaga metabolizm węglowodanów oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Witaminy z grupy B – B6, B12 i folian, wspomagają metabolizm. Witamina E przyczynia się do ochrony składników komórki przed stresem oksydacyjnym. Składniki Insulanu wspomagają: utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz zmniejszenie ochoty na słodycze (gurmar) prawidłowy metabolizm węglowodanów w tym glukozy (ekstrakt z liści morwy białej) prawidłowy metabolizm węglowodanów oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi (chrom), prawidłowy metabolizm (witaminy z grupy B – B6, B12 i folian) ochronę przed stresem oksydacyjnym (witamina E).

Zalecane Spożycie

1 tabletka powlekana dwa razy dziennie.

Dodatkowe

Uwagi

: Czy wiesz, że badania na zwierzętach dowodzą, że kwas gymnemowy zawarty w ekstrakcie z liści gurmaru wspomaga funkcjonowanie komórek beta wysepek Langerhansa trzustki, które są odpowiedzialne za syntezę insuliny regulującej poziom cukru w organizmie?

Suplement diety

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny i niewidoczny dla małych dzieci.

Insulan 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2019 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone