Nicorette Freshmint guma 2 mg 105 sztuk

Opinie (0)
Cena
51,99 zł
Ilość:
Producent MCNEIL AB
Pojemność 105 sztuk
Postać leku guma do żucia lecz.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Produkt dostępny

Opis produktu

Przygotowanie i stosowanie
Droga podania: doustnie. Należy przyjąć jedną kostkę gumy, kiedy poczuje się chęć zapalenia papierosa. Technika żucia: 1. Gumę należy żuć wolno do momentu poczucia smaku. 2. Następnie przerwać żucie i zatrzymać gumę między dziąsłem a policzkiem. 3. Należy zacząć żuć ponownie, gdy smak zaniknie. 4. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut. Tyle czasu potrzeba, żeby wydzieliła się cała nikotyna zawarta w gumie. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny stosować leczniczą gumę do żucia Nicorette FreshMint Gum tylko po konsultacji z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu ważności.
Opis produktu
Lecznicza guma do żucia Nicorette FreshMint Gum wskazana jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Lecznicza guma do żucia Nicorette FreshMint Gum ułatwia rzucenie palenia osobom zdecydowanym na wyjście z nałogu, pomaga osobom palącym w czasowym powstrzymaniu się od palenia, ułatwia ograniczenie palenia osobom nie chcącym lub nie będącym w stanie rzucić nałogu.Składniki

Jedna guma zawiera jako substancję czynną 2 mg nikotyny w postaci nikotyny z kationitem.

Wskazania

Lecznicza guma do żucia NICORETTE® Freshmint Gum wskazana jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.

Działanie

Podczas żucia Guma NICORETTE®, uwalnia do organizmu kontrolowaną ilość nikotyny, która pomaga w przełamaniu potrzeby sięgnięcia po papierosa i zwalcza symptomy związane z rzuceniem palenia. Prawidłowe korzystanie z Gumy NICORETTE® dwukrotnie zwiększa szanse rzucenia palenia w stosunku do samodzielnego działania. Guma NICORETTE® jest lekiem ułatwiającym palaczom uwolnienie się od nałogu. Gumy NICORETTE®, pozwalają palaczowi, (który próbuje rzucić palenie) zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego. Działają poprzez dostarczenie farmakologicznej nikotyny do organizmu, w dawce mniejszej niż w papierosie, ale wystarczającej, aby zredukować chęć sięgnięcia po papierosa. Guma NICORETTE® pozwala aktywnie kontrolować, ile i kiedy używamy nikotyny. Można ją żuć zawsze, gdy poczuje się chęć sięgnięcia po papierosa. Jest ona dostępna w dwóch różnych dawkach: Guma NICORETTE® 2mg (o lżejszym działaniu). Jest odpowiednia dla tych osób, które palą 20 papierosów dziennie lub mniej.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nicorette Freshmint guma 2 mg 105 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone