Nurofen Mięśnie i Stawy żel 100 g

Opinie (0)
Cena
13,99 zł
Producent RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
Pojemność 100 g
Postać leku żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępność
Brak produktu

Opis produktu

Nurofen Żel to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Szybko zwalcza ból i stan zapalny mięśni i stawów, towarzyszący chorobom układu mięśniowo-szkieletowego

Składniki

Nurofen to żel do stosowania miejscowego na skórę.
1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

Wskazania

Nurofen Żel to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. .Lek jest przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak: lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe, fibromialgia i nerwobóle.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat
Wycisnąć z tuby 4 do 10 cm żelu na miejsce objęte dolegliwościami (ilość ta odpowiada dawce 50 do 125 mg ibuprofenu). Żel delikatnie wsmarować w skórę do momentu jego wchłonięcia, a następnie umyć ręce.
Nie należy stosować leku częściej niż 4 razy na dobę. Do miejscowego stosowania na skórze. Wyłącznie do stosowania krótkotrwałego.

Lek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nurofen Mięśnie i Stawy żel 100 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2020 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone