Przeziębienie

SORTUJ WEDŁUG

CENA

Maxipulmon syrop 3mg/ml 120 ml

Maxipulmon to lek w postaci syropu do stosowania w kaszlu suchym różnego pochodzenia. To jedyny syrop, który zawiera podwójnie skoncentrowaną dawkę substancji czynnej Butamirati citras* – aż 3 mg w 1 ml. Butamiratu cytrynian działa przeciwkaszlowo, a także wykazuje nieswoiste działanie przeciwcholinergiczne i rozszerzające oskrzela, co ułatwia oddychanie. Nie wywołuje przyzwyczajenia ani uzależnienia. Maxipulmon można stosować u dzieci już powyżej 3-ego roku życia, a dzięki skoncentrowanej dawce wystarczy bardzo mała ilość syropu, którą łatwo podać dziecku.

Naturell Czosnek forte bezzapachowy 90 kapsułek

Preparat Naturell Czosnek forte bezzapachowy zawiera ekstrakt z czosnku pospolitego. Już od kilku tysięcy lat obok walorów smakowych czosnku pospolitego doceniano jego właściwości wspomagające naturalny system odpornościowy organizmu. Surowcem stosowanym do produkcji preparatów jest cebula czosnku. W świeżych, nieuszkodzonych ząbkach czosnku znajduje się alliina, z której w trakcie uszkadzania tkanek czosnku powstaje substancja biologicznie czynna - allicyna. Dzięki niej spożywanie czosnku przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Allicyna nadaje także specyficzny smak i zapach, który często zniechęca do codziennego przyjmowania czosnku.

© 2018 aptekawspolna.pl Wszystkie prawa zastrzeżone